Jak zwiększyć sprzedaż Biznes,Moda i uroda Biżuteria z drewna i żywicy

Biżuteria z drewna i żywicy

Podoba Ci się biżuteria z drewna i żywicy, to dziś dowiesz się jak je się robi. Wisiorki z żywicy są najczęściej eksponowanymi przedmiotami na pokazach rękodzieła. Wymagają elektronarzędzi i dużej ilości smaru, ale w rezultacie ludzie zawsze cieszą oko.

Modna biżuteria z drewna i żywicy

Na początku przyda Ci się odpowiednia forma. Możesz do tego użyć 7-calowej kwadratowej formy plastikowej. Aby biżuteria z drewna i żywicy była zgodna z oczekiwaniami, zacznij od wyboru odpowiedniego kawałka drewna.

biżuteria z drewna i żywicy

Zacznę ten krok od małej rady. Znajdź kawałek z widocznymi liniami wieku (niektóre są zbyt wybielone). Im więcej bruzd w korze, tym lepiej ! Wybierz kawałek, który nie jest zbyt gruby. Najłatwiej będzie pracować z grubością około 3 cm.

Po wybraniu idealnego kawałka czas zmierzyć kawałki. Zakreśl i wytnij. Teraz, gdy masz już wyciągnięte nacięcia, czas zabrać drewno na piłę stołową. Kilka wskazówek dotyczących używania piły stołowej. Trzymaj mono drewno na blacie i bardzo powolne tnij, aby uzyskać proste cięcia. Przyznam, że moje cięcia są zawsze faliste i zakrzywione, ale ostatecznie to naprawdę nie robi różnicy, bo wszystko będzie przeszlifowane.

Ostatnie posty