Strop filigran

Stylowy strop filigran jest sposobem na zmniejszenie czasu budowy i remontu domów! Kiedyś uważane za niedokończone, starannie wykonane betonowe sufity stały się pożądanym elementem w wielu nowoczesnych domach, które naprawdę oddają atmosferę domu w stylu przemysłowym, niby surowym ale przez to klimatycznym. Jeśli chodzi o stropy to mam na myśli trzy rodzaje domów, z których każdy ma odważne betonowe sufity równoważone tradycyjnymi drewnianymi podłogami – praktyczny kompromis dla każdego.

Strop filigran w domu jednorodzinnym

Pierwszą propozycją jest przestronny dom dobrze wykorzystuje industrialne akcenty kontrastujące z zielenią roślin i naturalnymi drewnianymi podłogami. Neutralne meble wydają się płynnie wtapiać w tło, dzięki czemu oszałamiające elementy architektoniczne zajmują centralne miejsce. Ani drewniane podłogi, ani strop filigran nie zdają się dominować we wnętrzu dzięki dbałości o równowagę.

strop filigran

Sprytne podświetlenie wyróżnia półki i kredensy, ale przestrzenie zajmowane przez wspaniałe rośliny na tyle dobrze przyciągają wzrok, że dekoracyjne oświetlenie staje się zbędne.

Ostatnie posty